Volná pracovní pozice - obchodní zástupce

Hledáme do našich řad kolegu - dalšího technického poradce a prodejce špičkových německých dřevoobráběcích strojů značky WEINIG na území Čech.

Značka WEINIG je celosvětově vůdčí firmou v oboru, u nás je známá již od šedesátých let minulého století a my jsme 25 let jejím výhradním zástupcem. Našimi zákazníky jsou nejvýznamnější zpracovatelé dřeva v ČR.

Jsme tým čestných pracovitých lidí, kteří se plně ztotožnili s firmou a hlavně díky naší vysoké odborné kompetenci a přístupu k zákazníkům máme v oboru velmi dobrou pověst.

 

Smyslem našeho úsilí je maximálně přispívat k modernizaci dřevařských technologií a tím i ovlivňovat rozvoj dřevařského průmyslu v ČR.

 

Vaší náplní práce je prodej technologií jak novým, tak i stávajícím zákazníkům, vedení agendy obchodních případů a starostlivost o zákazníky všeobecně.

Pro vykonávání této práce je nutná alespoň základní znalost německého jazyka, minimálně SŠ vzdělání s maturitou, zákl. znalost práce s PC, ŘP skupiny B. Orientace v dřevařském oboru je výhodou.

Co neumíte, to Vás naučíme. Důležitá je však ochota učit se novým věcem, zdokonalovat se v němčině a ochota cestovat.

Plat : fix + provize z prodeje.

 

Jsme malá firma, proto zde máme jednoduchý rozhodovací systém a rádi Vám poskytneme prostor pro vlastní iniciativu a nápady.

Podpoříme Vás ve zdokonalování cizího jazyka a všichni kolegové jsou Vám připraveni poskytnout podporu při plnění pracovních úkolů.

Práce umožňuje časovou flexibilitu a probíhá hlavně z domu a v terénu, proto klademe důraz na spolehlivost a loajalitu k firmě.

Důležitý je pro nás reporting průběhu obchodních případů, v konečném důsledku je však pro nás nejdůležitější hlavně výsledek práce.

 

Máme pro Vás nachystaný služební vůz, telefon, notebook a spoustu zkušeností, které Vám předáme.

 


 

Máte zájem o více informací

Zavolejte nám nebo vyplňte formulář a my se vám do druhého pracovního dne ozveme.

* Povinné položky

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.