Conturex

WEINIG Conturex: nejvyšší výkon ve všech třídách.

Se sérií nových profilovacích center Conturex C114 až Conturex C226 se otevírají nové možnosti ve výrobě oken. Všechny přednosti osvědčeného Conturexu jsou nyní k dispozici v individuálních výkonových třídách. Každý Conturex přebírá úkoly pěti strojů v jediném průchodu. Nanejvýš přesný, plně automatický a flexibilní. Zvládne opracování všech známých rohových spojů, podélné opracování zevnitř i zvenku, vrtání, zafrézování... Rámový způsob výroby oken se zcela novými aspekty: přesné polohování pomocí kleštinového stolu, vysoká flexibilita díky zásobníku na nástroje s až 175 místy. Přitom je možné upnout více profilů na jeden trn. Kompletní opracování oken na jedno upnutí do délky 6 m při plně automatickém procesu.

WEINIG Vám nabízí zkušenosti získané při instalaci 3000 okenních center po celém světě, abyste také Vy byli připraveni na požadavky budoucnosti.

Hlavní přednosti

  • kompletní opracování při jednom upnutí, pro maximální přesnost,
  • vysoká upotřebitelnost díky hlídání proti kolizi,
  • opracování bez přípravných časů také při nejmenších výrobních dávkách,
  • minimální požadavky na obslužný personál díky plné automatizaci,
  • modulární konstrukce pro nejrozličnější výkonové požadavky na flexibilitu.
Conturex Artis

2387

Při zpracování okenních profilů na Conturexu Artis se ani malí řemeslníci nemusí zříkat kvality a flexibility. 400 spokojených zákazníků Conturexu potvrdilo svou budoucí životaschopnost s udržitelným růstem za posledních 10 let. Vysoce inovativní technologie bude díky modelům Conturex Artis zpracováním konceptu budoucnosti zejména pro malé výrobce oken. 

Jako malý bratříček řady profilovacích center nabízí nový Conturex Artis všechny výhody osvědčené řady Conturex v optimálním poměru ceny a výkonu.

WEINIG usnadňuje vstup do světa CNC obrábění díky své roli projektového partnera na vyšší úrovni. S Conturexem Artis obdrží zákazník koordinovaný a vyvážený kompletní balíček. Skládá se ze stroje, softwaru pro stavbu oken, nářadí a servisu.


Conturex Compact

2389

S Conturexem Compact položil WEINIG základ pro stroj v prémiové třídě. Díky tomu je vysoce inovativní technologie mimořádně atraktivní pro středně velké a menší výrobce oken. 

Jako malý bratříček řady profilovacích center Conturex 114 až 226 nabízí nový Conturex Compact všechny výhody osvědčené řady Conturex za přijatelnou cenu a je tak vhodný nejen pro velké výrobce oken a dveří, ale i pro menší řemeslné podniky. 

WEINIG usnadňuje vstup do světa CNC obrábění díky své roli projektového partnera na vyšší úrovni. Se systémem Conturex Compact System obdrží zákazník koordinovaný a vyvážený kompletní balíček. Skládá se ze stroje, softwaru pro stavbu oken, nářadí a servisu.


Conturex Vario XS - XXL

2390

Nová kombinace variabilních jednotlivých kleštin, umožňuje vyrábět dvojité díly. S tím souvisí výrazné zkrácení doby výměny nástroje. Celý systém je přitom výrazně méně namáhán. Při optimalizaci procesu byla zohledněna i požadovaná flexibilita dnešních okenních a dveřních systémů.

Výrobu oken a nábytku dnes určují sofistikovaná, individuální řešení. Pokud je stále vyžadována vysoká preciznost, neexistuje způsob, jak obejít Conturex Vario S nebo Vario L. Zvláštností plně automatického siláka WEINIG je systém upínání záhybů PowerGrip Motion 2D/3D. Zajišťuje výrazně větší flexibilitu, zejména při výrobě úzkých profilových systémů a kruhových oblouků a také při částečném frézování do konstrukce systému.

WEINIG CAM, WEINIG SIM a WEINIG Solid WF jsou perfektní softwarové komponenty pro programování, simulaci a monitorování obrobků. Přímý přenos dílů z Conturexu Vario S zajišťuje nejvyšší kvalitu obrobku. Nová pracovní šířka až 330 mm splní požadavky budoucích produktů. S podporou 4stolového procesu se výrazně zvyšuje výkon, zejména u krátkých dílů. V oblasti nástrojů je k dispozici 2 x 24násobný měnič a externí zásobník s 90 místy. Enormní produktivita stroje je zajištěna tím, že nevyžaduje žádný čas na seřizování, a to i u těch nejmenších velikostí sérií. Dalším vrcholem je nový kryt stroje s lepší viditelností a přístupností pro větší bezpečnost a ergonomii pro obsluhu stroje.Máte zájem o více informací

Zavolejte nám nebo vyplňte formulář a my se vám do druhého pracovního dne ozveme.

* Povinné položky

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.